آب و هوا مبتلا شدن ترسناک سلامت دیابت

آب و هوا: مبتلا شدن ترسناک سلامت دیابت تلگرام دیابت انسولین قند

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نشانه بعضی زشت است ، تحلیل حاج‌رضایی از شرایط تیم ملی فوتبال ایران

مربی اسبق تیم ملی فوتبال احتمال افزایش این تیم به مرحله دوم رقابت‌های جام‌جهانی را منوط به قرعه مناسب دانست و گفت: با یک بازی نمی‌توان عملکرد تیم ملی را سنجید.&

نشانه بعضی زشت است ، تحلیل حاج‌رضایی از شرایط تیم ملی فوتبال ایران

تحلیل حاج رضایی از شرایط تیم ملی فوتبال ایران/ نشانه بعضی زشت است

عبارات مهم : ایران

مربی اسبق تیم ملی فوتبال احتمال افزایش این تیم به مرحله دوم مسابقه های جام جهانی را منوط به قرعه مناسب دانست و گفت: با یک بازی نمی توان عملکرد تیم ملی را سنجید.

امیر حاج رضایی در گفتگو با مهر، راجع به روند آماده سازی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: انجام بازی های تدارکاتی جهت آشنایی زیاد کادر فنی از بازیکنان صورت می گیرد. تجربه ای که از آقای کی روش کسب کردیم ما را به این نقطه می رساند که او تاکنون حدود ۱۵ بازیکن را آشنا است و می خواهد مابقی بازیکنانی را که روی گزینش آنها شک دارد بسنجد.

نشانه بعضی زشت است ، تحلیل حاج‌رضایی از شرایط تیم ملی فوتبال ایران

وی در ادامه افزود: عملکرد تیم ملی را نمی توان با یک دیدار تدارکاتی برابر توگو سنجید. باید به این تیم وقت داد تا بدانیم راه و روشی که آقای کی روش جهت تاکتیک تیم ملی در جام جهانی در نظر گرفته است چگونه خواهد بود. شاید او همچون مربیانی نظیر مورینیو و سیمئونه می خواهد با تاکتیک دفاعی به نتیجه مورد نیاز برسد.

این کارشناس فوتبال ادامه داد: بعضی مربیان مثل مورینیو نظریه ارزش کسب نتیجه به هر قیمتی است و پیروزی را به بازی قشنگ و هر چیز دیگری ترجیح می دهند. باید دید کی روش چه روشی را در ادامه فاصله کمی که تا جام جهانی باقی مانده است در نظر خواهند گرفت.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال احتمال افزایش این تیم به مرحله دوم رقابت‌های جام‌جهانی را منوط به قرعه مناسب دانست و گفت: با یک بازی نمی‌توان عملکرد تیم ملی را سنجید.&

مربی اسبق تیم ملی قوتبال کشور عزیزمان ایران امکان افزایش این تیم به دور دوم جام جهانی را منوط به قرعه مناسب جهت شاگردان کارلوس کی روش دانست و گفت: باید دید با چه تیم هایی بازی خواهیم کرد نباید انتظار بیهوده از تیمی داشت که شاید توان ارائه بازی ایده آل برابر حریفان ابرقدرت جهانی را نداشته باشد. به همین خاطر افزایش تیم ملی به دور دوم جام جهانی بستگی به قرعه مان در جام جهانی خواهد بود. کار بسیار مشکل در جام جهانی داریم و نباید انتظاربیجا جهت طرفداران فوتبال کشومان ایجاد کنیم که باید و تحت هر شرایطی به دور دوم برسیم.

حاج رضایی که اعتقاد بود نقد از روند آمده سازی تیم ملی باید صحیح و در یک راستای مشخص باشد تا پرسشها فنی تیم ملی برظرف شود به اتفاقات رخ داده روی نیمکت استقلال اشاره کرد و گفت: جامعه رسانه وظیفه دارد مردم را نسبت به واقعیتی که در آن قرار داریم آگاه کند.

کارشناس فوتبال کشور عزیزمان ایران خاطرنشان کرد: راجع به همین اتفاقی که در استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران رخ داده است من نقدهایی را می بینم که هدفش زشت هست. به عنوان نمونه زمانی که آقای منصوریان آمده بود می گفتند خیلی جوان است و به درد نمی خورد. حالا که شفر ۶۷ ساله آمده است همان ها می گویند پیر است و باز هم به درد نمی خورد. ان پرسشها نشان می دهد ما در بیان انتظاراتمان و حل پرسشها جاری نیز فکر و منطق خاصی را پیش نمی بریم.

نشانه بعضی زشت است ، تحلیل حاج‌رضایی از شرایط تیم ملی فوتبال ایران

حاج رضایی در آخر خاطر نشان کرد: به شخصه به آینده تیم ملی امیدوارم. می توانیم نتیجه های خوبی بگیریم و آِنده تیم ملی را تا حدود زیادی، تامین هم کرده باشیم.

واژه های کلیدی: ایران | رضایی | افزایش | فوتبال | جام جهانی | تیم ملی ایران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz