آب و هوا مبتلا شدن ترسناک سلامت دیابت

آب و هوا: مبتلا شدن ترسناک سلامت دیابت تلگرام دیابت انسولین قند

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مالک تازه امروز مشخص می‌شود؟ ، برگزاری مزایده جهت واگذاری کلوب نفت

وزارت نفت امروز (سه‌شنبه) بعد از ظهر مزایده‌ای جهت واگذاری کلوب نفت برگزار می‌کند. 

مالک تازه امروز مشخص می‌شود؟ ، برگزاری مزایده جهت واگذاری کلوب نفت

برگزاری مزایده جهت واگذاری کلوب نفت/ مالک تازه امروز مشخص می شود؟

عبارات مهم : ایران

وزارت نفت امروز (سه شنبه) بعد از ظهر مزایده ای جهت واگذاری کلوب نفت برگزار می کند.

به گزارش ایسنا، کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در تعطیلات لیگ برتر که اغلب تیم ها جهت اصلاح اوضاع فنی ارزش تلاش می کنند، درگیر پرسشها مالکیتی بود. آنها قرار بود شنبه جهت برگزاری اردوی تدارکاتی عازم عباس آباد شوند که این اردو لغو شد. در همان روز بهنام پیشرو کیش بعد از جلسه ای که با گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و نماینده وزارت نفت داشتند، رسما اعلام کرد که دیگر جهت کلوب نفت هزینه نمی کند. همه این پرسشها دست در دست هم داد که بازیکنان و کادر فنی تیم کاملا سرگردان شوند.

مالک تازه امروز مشخص می‌شود؟ ، برگزاری مزایده جهت واگذاری کلوب نفت

در حال حاضر دو شرکت پایتخت کشور عزیزمان ایران کار رسا و فرآورده های نفتی پارس طلاییه جهت خرید کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام آمادگی کردند که بعد از این که اهلیت آنها به وسیله اداره کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران تایید شد، دیروز (دوشنبه) جلسه ای با مسئولان وزارت نفت داشتند تا بر سر واگذاری این کلوب صحبت کنند.

وزارت نفت جهت واگذاری مجدد کلوب نفت، چند شاخص مانند توانایی پرداخت بدهی مالیاتی و بدهی و حقوق بازیکنان و کادر فنی کلوب که موارد تایید اهلیت از سوی این وزارت است را مدنظر قرار داده اند. در حال حاضر شرایط یکی از دو شرکت بهتر بوده ولی امروز بعد ظهر (سه شنبه) قرار است مزایده ای برگزار شود. وزارت نفت این مزایده را بین سه شرکت برگزار می کند تا جهت بهنام پیشرو کیش هم این وقت را قائل باشد تا با آوردن اسناد و تضمین های معتبر مد نظر وزارت نفت پیش از باز شدن پاکت های دو شرکت دیگر، بتواند امتیاز کلوب نفت را کسب کند.

وزارت نفت امروز (سه‌شنبه) بعد از ظهر مزایده‌ای جهت واگذاری کلوب نفت برگزار می‌کند. 

البته بهنام پیشرو کیش دیروز (دوشنبه) اعلام کرده بود که واگذاری کلوب نفت به شرکتی به غیر از بهنام پیشرو غیر قانونی هست. این شرکت اعلام کرده که قرارداد فی مابین وزارت نفت و بهنام پیشرو کیش بدون دلایل قانونی قابل فسخ نیست ولی در هر صورت وزارت نفت تا برگزاری مزایده امروز به بهنام پیشرو وقت داده تا با ارائه اسناد و مدارک معتبر، سهام این کلوب را در اختیار بگیرد.

باید دید امروز (سه شنبه) همزمان با مراسم خوش حالی افزایش کشور عزیزمان ایران به جام جهانی بعد از دیدار کشور عزیزمان ایران و سوریه در ورزشگاه آزادی، اوضاع کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران که یکی از نمایندگان کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا هست، مشخص می شود یا خیر.

واژه های کلیدی: ایران | مزایده | برگزاری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz