آب و هوا مبتلا شدن ترسناک سلامت دیابت

آب و هوا: مبتلا شدن ترسناک سلامت دیابت تلگرام دیابت انسولین قند

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گفتند تو دختری، به جای ورزش کردن درس بخوان! / اشتری

بازیکن تیم ملی پینگ‌پنگ کشورمان می‌گوید در آموزش و پرورش به وی گفته‌اند دختر باید درس بخواند و ورزش نکند. 

گفتند تو دختری، به جای ورزش کردن درس بخوان! / اشتری

اشتری: گفتند تو دختری، به جای ورزش کردن درس بخوان!

عبارات مهم : آموزش

بازیکن تیم ملی پینگ پنگ کشورمان می گوید در آموزش و پرورش به وی گفته اند دختر باید درس بخواند و ورزش نکند.

به گزارش ایسنا، مهشید اشتری، بازیکن خراسانی تیم ملی پینگ پنگ کشورمان اظهار کرد: نه آموزش و پرورش و نه اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی هیچ کدام هیچ کمکی به من تاکنون نکرده اند. نه در بعد فنی و نه در بعد مالی تابه حال هیچ کمکی از سوی آن ها صورت نگرفته و اگر تا این جا پیش رفته ام و موفق عمل کرده ام صرفا به واسطه حمایت خانواده ام و کاظم مستحقی راد است.

گفتند تو دختری، به جای ورزش کردن درس بخوان! / اشتری

او افزود: متاسفانه سالنی که در آن تمرین می کنیم کوچک است و استاندارد نیست، با این وجود باید از مستحقی راد تقدیر کنم که حداقل با حضور وی شرایط میزها بهتر و استانداردتر شده است هست. این هم بدون شک حاصل تلاش مستحقی راد بوده است.

اشتری راجع به اوضاع تحصیلی اش گفت: در دوران امتحانات خردادماه عازم آلمان شدم تا در مسابقه های جهانی پینگ پنگ شرکت کنم، توقع داشتم جهت منی که ملی پوش بودم و با نتایجم جهت کشورم توانستم افتخارآفرین باشم، آموزش و پرورش امتیازی در نظر بگیرد و عادی برخورد نکند ولی متاسفانه در زمینه تحصیلی حتی جهت معلم شخصی نیز کمکی نکردند.

بازیکن تیم ملی پینگ‌پنگ کشورمان می‌گوید در آموزش و پرورش به وی گفته‌اند دختر باید درس بخواند و ورزش نکند. 

وی افزود: مطمئنم حتی آموزش و پرورش خبر ندارد که چنین ورزشکاری در مدارس دارد. در نهایت متاسفانه یک درس را افتادم واین عنوان منجر به این شد که سه ماه مدرسه نروم. هنگامی که پیگیر کارهایم بودم به من گفتند ورزش را کنار بگذار و سر درست بنشین. به منی که ملی پوش این کشورم گفتند تو یک دختری و به جای ورزش کردن باید درس بخوانی.

ملی پوش پینگ پنگ کشورمان گفت: بعد از بروز این پرسشها و سه ماه مدرسه نرفتن، جهت اعزام به پرتغال نیاز داشتم که یک گواهی از مدرسه محل تحصیلم داشته باشم تا در صدور ویزا به مسئله نخوریم ولی همین را هم از من دریغ کردند. حتی خواهش کردم که جهت یک دقیقه ثبت نامم کنند تا گواهی صادر شود ولی هیچ همکاری نکردند.

واژه های کلیدی: آموزش | مدرسه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz