آب و هوا مبتلا شدن ترسناک سلامت دیابت

آب و هوا: مبتلا شدن ترسناک سلامت دیابت تلگرام دیابت انسولین قند

گت بلاگز اخبار حوادث گـروگانگیری دو میلیـاردی رنگ خون گرفت

آدم ربایان، مرد ثروتمند گراشی را دزدیده او را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان رها کردند.

گـروگانگیری دو میلیـاردی رنگ خون گرفت

عبارات مهم : پرونده

آدم ربایان، مرد ثروتمند گراشی را دزدیده او را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان رها کردند.

«خبرجنوب» نوشت: چندی قبل مردی با پلیس گراش تماس گرفت و از ربوده شدن پدرش که پیرمردی ثروتمند بود، خبر داد. این مرد مدعی شد: عصر دیروز پدرم جهت خرید از منزل خارج شد و چند ساعت بعد، مرد ناشناسی با تلفن همراهم تماس گرفت و گفت که او را ربوده هست. ابتدا حرفهای این مرد را باور نکردم ولی هنگامی که او گوشی تلفنش را به پدرم داد و صدای او را شنیدم، فهمیدم که پدرم در دام آدمربایان اسیر شده است است.

وی ادامه داد: مرد ناشناس تهدیدم کرد که اگر پلیس را در جریان ماجرا قرار دهم، او را خواهد کشت و گفت که 48 ساعت وقت دارم تا جهت آزادیاش دو میلیارد تومان تهیه و به آنها پرداخت کنم در غیراین صورت دیگر پدرم را نخواهم دید.

گـروگانگیری دو میلیـاردی رنگ خون گرفت

بعد از این تماس، از آنجایی که تصور میکردم دوست پدرم شاید از آینده او خبر دارد، راهی منزل آنها شدم ولی وي مدعی شد که قرار بوده با پدرم جهت خرید به بازار بروند ولی در بین راه او با گفتن این جمله که کاری برایش پیش آمده، از وی خداحافظی کرده و رفته هست. بعد از آن هم دیگر او را ندیده و نمیداند که چه بلایی سرش آمده است.

بعد از بیانات این مرد، ماموران که عالی ترین راه حل این معما را تمرکز روی تماسهای آدمربایان میدیدند به انتظار نشستند تا شاید در تماسهای بعدی، به سرنخی از متهمان دست پیدا کنند.

آدم ربایان، مرد ثروتمند گراشی را دزدیده او را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان رها کردند.

حدود چند روز از ربوده شدن مرد ثروتمند گراشی گذشته بود و هنوز خبری از آدمربایان نبود.با توجه به اعلام این شکایت ماموران کلانتری تحقیقات اولیه را انجام و سپس پرونده به پلیس آگاهی ارسال شد. با توجه به حساسیت عنوان با دستورات قضایی صادره اکیپ خاص ای از ماموران زبده پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا در خصوص شناسایی مخفیگاه آدم ربایان و آزادی گروگان اقدام کنند.

در حالی که تحقیقات در این خصوص ادامه داشت گروگانگیران مجددا با خانواده فرد ربوده شده است تماس و ضمن ترساندن آنها مبلغ درخواستی را بار دیگر دو میلیارد تومان اعلام کردند. با توجه به حرفه ای بودن گروگانگیران و پیچیدگی کارها آنها ، کارها مامورین پلیس آگاهی که به صورت شبانه روزی تحقیقات پرونده را انجام می دادند با بن بست مواجه شد تا اینکه با خانواده فرد ربوده شده است جهت دریافت پول و آزادی گروگان قرار گذاشتند و با وجودی که پسر فرد ربوده شده است در محل قرار حاضر شده است بود ولی به خاطر وحشت از گرفتار شدن در محاصره مامورین یکی از گروگانگیران که در بالای کوه مراقب بود در محل قرار حاضر نشد و طی تماس تلفنی به شدت خانواده فرد ربوده شده است را ترساندن کرد.

تحقیقات گسترده پلیس در خصوص شناسایی این آدم ربایان همچنان ادامه داشت تا اینکه ماموران باخبر شدند جسد پیرمردی در بیابان های گراش پیدا شده است است با اعلام این گزارش ماموران به محل عزیمت کرده و جسد مردی را در حالی که درون خودرواش بود کشف کردند. با بررسی دقیق صحنه به دستور بازپرس جسد این مرد جهت تعیین علت فوت به پزشکی قانونی انتقال یافت. در ادامه ماموران به پرونده های مفقودی پرداخته و پی بردند که این جسد مربوط به مرد ثروتمند است که به قتل رسیده است.

گـروگانگیری دو میلیـاردی رنگ خون گرفت

سرنخي از آدم ربایان

با توجه به قتل این مرد مسیر تحقیقات ماموران وارد مرحله بعد و فصل تازه ای در این پرونده گشوده شد. در بازرسی از ماشین یک نامه کشف شد که بر روی آن مبلغ دو میلیارد تومان نوشته شده است بود.

آدم ربایان، مرد ثروتمند گراشی را دزدیده او را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان رها کردند.

كارآگاهان جنايي كه تحقيقات گستردهاي را براي رديابي آدم ربایان شروع كرده بودند با کاغذی که به دست آمده بود توانستند یک نفر را شناسايي كنند. تيمي از كارآگاهان راهي مخفیگاه این مرد شده است و با همكاري پليس اين استان موفق شدند اطلاعات بيشتري از گروگانگير بهدست آورده و مخفيگاه وی را شناسايي كنند. به اين ترتيب اين محل محاصره شد و در يك عمليات ضربتي متهم دستگیر شد. در حال حاضر تحقیقات اطراف افشای راز سر به مهر این ماجرا و اینکه آیا کسی با او همدست بوده یا خیر ادامه دارد.

واژه های کلیدی: پرونده | تحقیقات | ثروتمند | پلیس آگاهی | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz